logo
Warszawska Informacja Medyczna Prywatnej Służby Zdrowia

SPÓŁDZIELNIA PRACY SPECJALISTÓW RENTGENOLOGÓW - Waryńskiego

Specjalizacje dostępne w tej przychodni:

alergolog, alergolog dziecięcy

testy alergiczne

Dr n.med.Paweł Rebandel - wt.16.00-18.00 3-D bez testów 120 zł
Dr n.med.Piotr Rapiejko - pn.8.30-12.00,cz.15.00-19.00 4-D 120 zł
Lek.med.Alicja Bujakiewicz Krześniak - śr.15.00-17.30 10-D 120 zł
test od 16 roku życia

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:30 - 12:00
Wtorek 16:00 - 18:00
Środa 15:00 - 17:30
Czwartek 17:00 - 19:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Dopuszczalny wiek pacjentów:

od 4 lat

analizy, bakteriologia

cito, cytologia ginekologiczna, badanie nasienia, psa, test oddechowy hp

Waryńskiego 9 tel.625.77.69
Od 7.00 do 16.00 pobieranie materiału, do 18.00 konsultacje.
Od 9.00 do 16.00 pobieranie cytologii.
Wyniki bad.wydawane są w następnym dniu roboczym 7-18
Badania expresowe z 50% dopłatą (niektóre w 1.5 godz.)
IDENTYFIKACJA PRZECIWCIAŁ PRZY OZNACZANIU GRUPY KRWI.
OCENA POBRANEGO MATERIAŁU:
Prof.dr hab.med.Kościelak Eugeniusz - wt.czw.15-18
Dr n.med.Roszkowski Stanisław - wt.pt.15-18
Dr n.med.Grażyna Alejska-Kuśnierz
Lek.med.Kolasińska-Kramer Maria - pon.wt.czw. KIER.PRAC.
Lek.med.Janina Gomółka - pn.-wt.8.30-10.30
Mgr Hanna Makuch-Łasica - śr.15.00-19.00
Mgr Teresa Zawitkowska - pn.-pt.13.00-15.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 07:00 - 16:00
Wtorek 07:00 - 16:00
Środa 07:00 - 16:00
Czwartek 07:00 - 16:00
Piątek 07:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Dopuszczalny wiek pacjentów:

od 18 lat

audiometria, aparaty słuchowe

Mgr Ewa Brzezina - śr.8.00-12.00
audiometria tonalna 55 zł
tympanometria 55 zł
tympanometria plus ( drożność trąbek słuchowych ) 55 zł
SRT - zbieżność audiometrii tonalnej ze słowną
terapia słuchu

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek
Wtorek
Środa 08:00 - 12:00
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Dopuszczalny wiek pacjentów:

noworodki

badania kierowców

Lek.med.Bratomiła Zajdel - pn.10.00-12.00
Lek.med.Maria Pogorzelska-Kalbarczyk - wt.śr.cz.8.00-15.00
Lek.med.Alicja Pękała - wt.16.00-18.00,pt.13.30-18.00
Lek.med.Zenon Nowicki - pt.9.00-11.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 10:00 - 12:00
Wtorek 08:00 - 15:00, 16:00 - 18:00
Środa 08:00 - 15:00
Czwartek 08:00 - 15:00
Piątek 09:00 - 11:00, 13:30 - 18:00
Sobota
Niedziela

biopsja

sutek-piersi, tarczycy, ślinianek, węzłów chłonnych

Lek.med. Piotr Bobkiewicz - wt.15.00-15.30
Biopsja cienkoigłowa pod kontrolą USG tarczycy,sutek,węzłów chłonnych -
200 zł
Biopsja cienkoigłowa - 120 zł
Biopsja zmian w powłokach.
Biopsje bez wątroby.

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek
Wtorek 15:00 - 15:30
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

chirurg naczyniowy

Dr n.med.Jan Sarzyński - pn.17.00-19.00 130 zł
Dr n.med.Jan Purtak - wt.9.00-11.00,śr.9.00-12.00,cz.9.00-13.00
Lek.med.Janusz Czernel - śr.17.00-19.00,pt.9.30-13.00 120 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 17:00 - 19:00
Wtorek 09:00 - 11:00
Środa 09:00 - 12:00, 17:00 - 19:00
Czwartek 09:00 - 13:00
Piątek 09:30 - 13:00
Sobota
Niedziela

chirurg ogólny

zabiegi, zakładanie cewników, żył

Dr n.med.Anna Skwarek - pn-pt.8.40-15.10
Dr n.med.Jan Sarzyński - pn.17.00-19.00
Dr n.med.Jan Purtak - wt.9.00-11.00,śr.9.00-12.00,cz.9.00-13.00
Lek.med.Ireneusz Grzelak - wt.16.30-19.00,cz.17.00-19.00
(od prof.Krawczyka)
Dr n.med.Michał Wszoła - śr.15.00-18.00
Lek.med.Janusz Czernel - śr.17.00-19.00,pt.9.00-13.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:40 - 15:10, 17:00 - 19:00
Wtorek 08:40 - 15:10, 16:30 - 19:00
Środa 08:40 - 18:00
Czwartek 08:40 - 15:10, 17:00 - 19:00
Piątek 08:40 - 15:10
Sobota
Niedziela

chirurg plastyk

Lek.med.Bogusława Śmietańska-Ładny - pn.13.30-15.00 130 zł
cieśń nadgarstka

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 13:30 - 15:00
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

dermatolog

wymrażanie, choroby włosów

Lek.med.Małgorzata Kwiatkowska - pn.15.30-16.30,pt.16.00-19.00
kriochirurgia
Dr n.med.Paweł Rebandel - wt.16.00-18.00 120 zł
Lek.med.Alicja Bujakiewicz-Krześniak - śr.15.00-17.30 120 zł
Prof.Maria Błaszczyk-Kostanecka - cz.14.00-16.00 150 zł
Lek.med.Agnieszka Kardynał - pt.15.45-18.15

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 15:30 - 16:30
Wtorek 16:00 - 18:00
Środa 15:00 - 17:30
Czwartek 14:00 - 16:00
Piątek 15:45 - 19:00
Sobota
Niedziela

dermatolog dziecięcy, dermatolog alergolog

testy alergiczne, testy kontaktowe

Dr n.med. Paweł Rebandel - wt.16.00-18.00 Ndz
Lek.med. Alicja Bujakiewicz Krześniak - śr.15.00-17.30 120 zł 1-D
Prof. Maria Błaszczyk Kostanecka - cz.14.00-16.00 150 zł 4-D/
testy wziewne 100 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek
Wtorek 16:00 - 18:00
Środa 15:00 - 17:30
Czwartek 14:00 - 16:00
Piątek
Sobota
Niedziela

diabetolog

Dr n.med.Jan Wiśniewski - wt.13.30-15.00,śr.9.30-11.00 120 zł
Dietetyk. Gospodarka lipidowa, leczenie cukrzycy, otyłości,
hipercholesterolemia, prewencja miażdżycy.
Lek.med.Danuta Życieńska - cz.13.30-17.00 120 zł
Dr n.med.Maria Chciuk Górnicka - pn.pt.17.15-18.30 120 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 17:15 - 18:30
Wtorek 13:30 - 15:00
Środa 09:30 - 11:00
Czwartek 13:30 - 17:00
Piątek 17:15 - 18:30
Sobota
Niedziela

Dopuszczalny wiek pacjentów:

od 18 lat

dodatkowe

cytologia ginekologiczna, biocenoza pochwy

Lek.med.Ewa Wasilewska
Lek.med.Małgorzata Rekosz - ocena cytologii

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 07:00 - 17:00
Wtorek 07:00 - 17:00
Środa 07:00 - 17:00
Czwartek 07:00 - 17:00
Piątek 07:00 - 17:00
Sobota
Niedziela

doppler

urologiczne

USG - bad.przepływów w nerkach ( doppler kolor ) - 150 zł
Lek.med.Barbara Niewiadomska-Stolarz - pn.13.00-18.30,śr.7.30-12.00
Lek.med.Katarzyna Sułkowska - pn.13.00-18.30,śr.7.30-12.00
Prof.Grzegorz Małek - pn.cz.14.00-18.00
Lek.med.Marcin Kwasiuk - wt.16.00-19.00
Lek.med.Sylwia Cygal-Lech - śr.8.00-13.00
Dr n.med.Michał Brzewski - śr.13.00-19.00,pt.8.00-13.00
Lek.med.Magdalena Jakubczak-Morawska - cz.8.00-10.00
Lek.med.Andrzej Sadownik - cz.12.00-14.00
Dr n.med.Maciej Salagierski - cz.12.00-14.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 13:00 - 18:30
Wtorek 16:00 - 19:00
Środa 07:30 - 19:00
Czwartek 08:00 - 10:00, 12:00 - 14:00
Piątek 08:00 - 13:00
Sobota
Niedziela

doppler

jamy brzusznej

USG - bad.przepływów w wątrobie (doppler kolor) - 150 zł
Lek.med.Dariusz Konecki - pn.8.00-13.00,pt.8.00-15.30
Dr n.med.Małgorzata Andrzejewska - pn.10.00-14.00
Lek.med.Barbara Niewiadomska-Stolarz - pn.13.00-18.30,śr.7.30-12.00
Lek.med.Katarzyna Sułkowska - pn.13.00-18.30,śr.7.30-12.00
Prof.Grzegorz Małek - pn.14.00-19.00,cz.14.00-18.00
Dr n.med.Bogna Pawlak - wt.12.00-19.00,śr.12.00-15.00,cz.14.00-19.00
pt.10.00-14.00
Lek.med.Sylwia Cygal-Lech - śr.8.00-13.00
Dr n.med.Michał Brzewski - śr.13.00-19.00,pt.8.00-13.00
Lek.med.Magdalena Jakubczak-Morawska - cz.8.00-10.00
Dr n.med.Andrzej Sadownik - cz.12.00-14.00
Lek.med.Bartłomiej Kwiatkowski - pt.13.30-19.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:00 - 19:00
Wtorek 12:00 - 19:00
Środa 07:30 - 19:00
Czwartek 08:00 - 10:00, 12:00 - 19:00
Piątek 08:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

doppler kończyn

kończyn górnych, żył

Lek.med.Dariusz Konecki - pn.8.00-13.00,pt.8.00-15.30
Lek.med.Barbara Niewiadomska-Stolarz - pn.13.00-18.30,śr.7.30-12.00
Prof.Grzegorz Małek - pn.14.00-18.00,cz.14.00-18.00
Dr n.med.Bogna Pawlak - wt.12.00-19.00,śr.12.00-15.00,cz.14.00-19.00
pt.10.00-14.00
Lek.med.Marcin Kwasiuk - wt.16.00-19.00
Lek.med.Sylwia Cygal-Lech - śr.8.00-13.00
Dr n.med.Michał Brzewski - śr.13.00-19.00,pt.8.00-13.00
Lek.med.Katarzyna Zaniewicz-Kaniewska - cz.8.00-14.00
Lek.med.Bartłomiej Kwiatkowski - pt.13.30-19.00
Doppler żył w 1 kończynie - 150 zł
Doppler żył/tętnic 2 kończyn - 200 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:00 - 18:30
Wtorek 12:00 - 19:00
Środa 07:30 - 19:00
Czwartek 08:00 - 19:00
Piątek 08:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

doppler tętnic szyjnych

USG - bad.przepływów w tętnicach szyjnych (doppler kolor) - 150 zł
Lek.med.Dariusz Konecki - pn.8.00-13.00,pt.8.00-15.30
Dr n.med.Małgorzata Andrzejewska - pn.10.00-14.00
Lek.med.Barbara Niewiadomska-Stolarz - pn.13.00-18.30,śr.7.30-12.00
Prof.Grzegorz Małek - pn.14.00-18.00,cz.14.00-18.00
Lek.med.Dorota Stempień - wt.8.30-13.00
Lek.med.Katarzyna Sułkowska - wt.8.30-13.00
Dr n.med.Bogna Pawlak - wt.12.00-19.00,śr.12.00-15.00,
cz.14.00-19.00,pt.10.00-14.00
Lek.med.Marcin Kwasiuk - wt.16.00-19.00
Lek.med.Sylwia Cygal-Lech - śr.8.00-13.00
Dr n.med.Michał Brzewski - śr.13.00-19.00,pt.8.00-13.00
Dr n.med.Paweł Szaro - śr.13.30-19.00
Lek.med.Katarzyna Zaniewicz-Kaniewska - cz.8.00-14.00
Dr n.med.Andrzej Sadownik - cz.12.00-14.00
Lek.med.Bartłomiej Kwiatkowski - pt.13.30-19.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:00 - 18:30
Wtorek 08:30 - 19:00
Środa 07:30 - 19:00
Czwartek 08:00 - 19:00
Piątek 08:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

echo serca, echo serca dzieci

Echo serca - 150 zł
Echo serca dla dzieci - 160 zł
Lek.med.Katarzyna Flasińska - pn.8.00-10.00,wt.9.00-11.00,
cz.10.00-12.30 15-D
Dr n.med.Piotr Michałek - pn.śr.pt.15.30-18.00 NdzD
Prof.Anna Klisiewicz - wt.15.30-17.30,cz.15.30-18.00 NdzD
Inst.Kardiologii Anin

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:00 - 10:00, 15:30 - 18:00
Wtorek 09:00 - 11:00, 15:30 - 17:30
Środa 15:30 - 18:00
Czwartek 10:00 - 12:30, 15:30 - 18:00
Piątek 15:30 - 18:00
Sobota
Niedziela

Dopuszczalny wiek pacjentów:

od 0 lat

eeg, eeg dziecięce

Badanie wykonuje technik.Opisy 15.00-18.00
Lek.med.Anna Domżał-Stryga - śr.cz.
Lek.med.Renata Pomorska - pt.
EEG z opisem tego samego dnia,ale nie natychmiast 130 zł.
Aparat 16-kanałowy.

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Dopuszczalny wiek pacjentów:

od 6 lat

ekg

dziecięcy, pomiar ciśnienia

Nowoczesny komputerowy aparat EKG produkcji japońskiej.
OPIS EKG
POMIAR CIŚNIENIA

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 07:00 - 19:00
Wtorek 07:00 - 19:00
Środa 07:00 - 19:00
Czwartek 07:00 - 19:00
Piątek 07:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

emg

próba miasteniczna, próba tężyczkowa

Dr n.med.Aniela Kopeć - wt.15.00-17.30
Lek.med.Małgorzata Tomaszewska - śr.16.00-18.00,pt.16.00-18.20
Próba tężyczkowa - 100 zł,próba miasteniczna - 130 zł,
bad.mięśni i nerwów - 80 zł,bad.cieśni nadgarstka - 60 zł,igła - 50 zł.

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek
Wtorek 15:00 - 17:00
Środa 16:00 - 18:00
Czwartek
Piątek 16:00 - 18:20
Sobota
Niedziela

endokrynolog

tarczycy, osteoporoza

Lek.med.Katarzyna Wernic - pn.14.00-16.00 120 zł
tarczyca
Lek.med.Nina Seklecka - wt.14.30-18.45,cz.8.00-13.00 120 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 14:00 - 16:00
Wtorek 14:30 - 18:45
Środa
Czwartek 08:00 - 13:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Dopuszczalny wiek pacjentów:

od 18 lat

gastrolog, gastroskopia

polipy

Dr n.med.Tadeusz Tacikowski - pn.8.00-12.00 130 zł
Lek.med.Tadeusz Pawełas - pn.14.00-18.30,śr.9.30-11.30 120 zł
Lek.med.Jarosław Kobielarz - wt.7.30-13.00 120 zł
Dr n.med.Maurycy Jonas - wt.15.00-18.00 130 zł
Lek.med.Małgorzata Łuszczyna - śr.8.00-14.00,pt.14.00-17.00 120 zł
Lek.med.Elżbieta Kidawa - cz.8.20-14.20 120 zł
Lek.med.Zbigniew Żołna - cz.15.00-19.00 120 zł
Dr n.med.Michał Wszoła - śr.15.00-18.00 130 zł
Dr n.med.Antoni Gugulski - pt.7.30-14.00 130 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:30
Wtorek 07:30 - 13:00, 15:00 - 18:00
Środa 08:00 - 14:00, 15:00 - 18:00
Czwartek 08:20 - 14:20, 15:00 - 19:00
Piątek 07:30 - 14:00
Sobota
Niedziela

ginekolog

wymrażanie, biocenoza pochwy, sutek-piersi, cytologia ginekologiczna

Dr n.med.Marek Wydrzyński - pn.8.00-13.00,wt.9.00-12.30,cz.9.00-13.00,
pt.13.00-18.00 130 zł
Prof.Jadwiga Kuczyńska-Sicińska - wt.7.30-8.30,pt.7.30-9.00 150 zł
Karowa
Lek.med.Ewa Wasilewska - śr.8.00-12.30 120 zł
Lek.med.Paweł Teter - wt.14.00-16.00 120 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:00 - 14:00
Wtorek 07:30 - 12:00, 14:00 - 16:00
Środa 08:00 - 14:00
Czwartek 08:00 - 12:00
Piątek 07:30 - 09:00, 16:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

ginekolog dziecięcy

cytologia ginekologiczna, biocenoza pochwy

Lek.med.Ewa Wasilewska - śr.8.30-12.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek
Wtorek
Środa 08:30 - 12:00
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

ginekolog endokrynolog

osteoporoza

Lek.med.Paweł Teter - wt.14.00-16.00 120 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek
Wtorek 14:00 - 16:00
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

hematolog

Prof.dr hab.med.Ewa Lech-Marańda - pn.16.30-18.30 150 zł
Prof.dr hab.med.Maj Stanisław - wt.10.00-12.00 150 zł
Konsultacje, ocena szpiku kostnego.

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 16:00 - 18:30
Wtorek 10:00 - 12:00
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Dopuszczalny wiek pacjentów:

od 18 lat

hepatolog

Lek.med.Ireneusz Grzelak - 110 zł od prof.Krawczyka

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek
Wtorek 16:00 - 19:00
Środa
Czwartek 17:00 - 19:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Dopuszczalny wiek pacjentów:

od 18 lat

hepatolog, lekarz chorób zakaźnych

Lek.med.Marlena Diallo - cz.10.00-13.00,pt.16.00-19.00 120 zł
Lek.med.Maciej Miarka - pt.16.00-19.00 120 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek 10:00 - 13:00
Piątek 16:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

holter ekg, holter ciśnieniowy rr

Dr n.med.Azzam Matar
Dr n.med.Bożenna Świderska-Kulik
Lek.med.Maciej Świątkowski
Holter EKG 3-kanałowy - 130 zł
Holter ciśnieniowy RR

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek po uzgodnieniu
Wtorek po uzgodnieniu
Środa po uzgodnieniu
Czwartek po uzgodnieniu
Piątek po uzgodnieniu
Sobota
Niedziela

immunolog

dziecięcy, metabolizm

PORADNIA NIEDOBORÓW IMMUNOLOGICZNYCH
Prof.Wanda Stankiewicz-Szymczak - śr.15.00-18.00 150 zł
Prof.Anna Stasiak-Barmuta - pt.12.00-14.00 co drugi tydzień 150 zł
dzieci i dorośli

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek
Wtorek
Środa 15:00 - 18:00
Czwartek
Piątek 12:00 - 14:00
Sobota
Niedziela

internista

W celu uzyskania refundacji leków potrzebny pesel i dowód ubezpieczenia.
-------------------------------------------------------------------------
Dr n.med.Anna Skwarek - pn.-pt.8.45-15.15 120 zł
Dr n.med.Helena Wasilewska - pn.cz.8.30-13.00 120 zł
Lek.med.Tadeusz Pawełas - pn.14.00-18.30,śr.9.30-11.30
Lek.med.Barbara Rzymowska - pn.16.00-18.00 120 zł
Lek.med.Maria Pogorzelska-Kalbarczyk - wt.śr.cz.8.00-15.00
Dr n.med.Katarzyna Górska - pn.15.00-17.00,wt.15.30-17.30 130 zł
Lek.med.Małgorzata Rotuska-Żaba - wt.15.00-18.00 120 zł
Lek.med.Alicja Bąk-Szuba - śr.15.00-19.00
Dr n.med.Małgorzata Gomółka - śr.15.30-18.00
Lek.med.Katarzyna Cybula - cz.15.30-19.00
Dr n.med.Magdalena Nowacka-Mazurek - cz.16.00-19.00 130 zł
Lek.med.Małgorzata Miktus - cz.16.15-19.00
Dr n.med.Jan Wiśniewski - wt.13.30-15.00,śr.9.30-11.00 120 zł
Dr n.med.Bożena Świderska-Kulik - pn.11.15-15.00,
wt.11.00-13.15,cz.11.15-13.30
Dr n.med.Jacek Grudny - śr.16.00-19.00,pt.16.10-17.40 120 zł
Dr n.med.Maria Chciuk-Górnicka - pn.pt.17.15-18.30 120 zł
Dr n.med.Janusz Sobczyński - wt.9.00-13.00 120 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 07:00 - 19:00
Wtorek po uzgodnieniu
Środa po uzgodnieniu
Czwartek po uzgodnieniu
Piątek po uzgodnieniu
Sobota
Niedziela

kardiolog

nadciśnienie tętnicze

Lek.med.Katarzyna Flasińska - cz.10.00-12.30 120 zł
Prof. dr hab.med.Maj Stanisław - wt.10.00-12.00 150 zł
Dr n.med.Azzam Matar - pn.wt.śr.pt.16.30-18.30 130 zł
Dr n.med.Bożenna Świderska-Kulik - pn.11.15-15.00,wt.11.00-13.15,
cz.11.15-13.30 120 zł
Lek.med.Maciej Świątkowski - cz.16.00-18.30 120 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 11:15 - 15:00, 16:30 - 18:30
Wtorek 10:00 - 13:15, 16:30 - 18:30
Środa 16:30 - 18:30
Czwartek 11:15 - 13:30
Piątek 16:30 - 18:30
Sobota
Niedziela

Dopuszczalny wiek pacjentów:

od 18 lat

kolonoskopia, rektoskopia, sigmoidoskopia

polipy

Kolonoskopia 330 zł koszt narkozy 185 zł
Sigmoidoskopia 190 zł koszt narkozy 185 zł
Rekoskopia 90 zł
Polipektomia 180 zł
Doc.Tadeusz Tacikowski - pn.8.00-12.00
Dr n.med.Antoni Gugulski - pt.7.30-14.00
Dr n.med.Zbigniew Kudelski - pn.14.00-15.30,śr.12.30-15.00,pt.14.00-15.45
Dr n.med.Michał Wszoła - śr.14.30-17.00
Dr n.med.Maurycy Jonas - wt.15.00-18.00
Lek.med.Elżbieta Kidawa - cz.8.20-14.20
Lek.med.Jarosław Kobielarz - wt.7.30-13.00
Lek.med.Małgorzata Łuszczyna - śr.7.30-14.00,pt.14.00-17.00
Lek.med.Tadeusz Pawełas
Lek.med.Zbigniew Żołna - śr.7.30-14.00,pt.14.00-17.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek po uzgodnieniu
Wtorek po uzgodnieniu
Środa po uzgodnieniu
Czwartek po uzgodnieniu
Piątek po uzgodnieniu
Sobota
Niedziela

laryngolog, laryngolog dziecięcy

testy alergiczne

Lek.med.Małgorzata Puławska - wt.8.00-14.00 10-D 120 zł
Prof.Wanda Stankiewicz-Szymczak - śr.15.00-18.00 7-D 150 zł
Dr n.med.Piotr Rapiejko - pn.8.30-12.00,cz.17.00-19.00 120 zł
testy alergiczne 4-D
Lek.med.Joanna Jabłońska - pn.16.00-19.00 7-D
Lek.med.Tomasz Rowicki - śr.8.30-14.00 3-D
Dr n.med.Krystyna Kalicka - cz.10.30-14.00,pt.16.00-18.00 120 zł
Lek.med.Tomasz Zaborowski - pt.13.00-15.00 1-D
------------------------------------------------------------------------
Fiberoskopia 170 zł.
Wykonuje dr n.med.Piotr Rapiejko - pn.8.30-12.00 4-D
lek.med.Tomasz Rowicki

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:30 - 12:00, 16:00 - 19:00
Wtorek 08:00 - 14:00
Środa 15:00 - 18:00
Czwartek 10:30 - 14:00, 17:00 - 19:00
Piątek 13:00 - 15:00, 16:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Dopuszczalny wiek pacjentów:

od 3 lat

leczenie bólu

Lek.med.Anna Domżał-Stryga - śr.cz.15.20-18.00 neurolog

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek
Wtorek
Środa 15:20 - 18:00
Czwartek 15:20 - 18:00
Piątek
Sobota
Niedziela

lekarz sportowy

Lek.med.Włodzimierz Jurek - pn.11.00-13.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 11:00 - 13:00
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Dopuszczalny wiek pacjentów:

od 7 lat

mammografia

MAMMOGRAFIA Z TOMOSYNTEZĄ jeden z 2 takich aparatów w Polsce.
Od 12.30 pacjenci badani są przez lekarza i po badaniu otrzymują wynik.
WYKONUJĄ MAMMOGRAFIĘ MĘŻCZYZNOM
Dr n.med.Renata Szamowska
Lek.med.Bogna Pawlak
Lek.med.Małgorzta Wejner
110 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:00 - 19:00
Wtorek 08:00 - 19:00
Środa 08:00 - 19:00
Czwartek 08:00 - 19:00
Piątek 08:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Dopuszczalny wiek pacjentów:

od 18 lat

medycyna pracy

promieniowanie jonizujące

Lek.med.Maria Pogorzelska Kalbarczyk - wt.śr.cz.8.00-15.00
uprawnienia do wydawania zaświadczeń do stanowisk pracy narażonych
na promieniowanie jonizujące
Dr n.med.Maria Chciuk Górnicka - pn.pt.17.15-18.30
Lek.med.Zenon Nowicki - pt.9.00-11.00
Lek.med.Alicja Pękała - wt.16.00-18.00,pt.13.30-18.00
Lek.med. Bratomiła Zajdel - pn.10.00-12.00,cz.15.30-16.30
uprawnienia do wydawania zaświadczeń do stanowisk pracy narażonych
na promieniowanie jonizujące
Lek.med.Bożena Sumik - śr.16.00-19.00
Lek.med.Małgorzata Miktus - cz.16.15-19.00
uprawnienia do wydawania zaświadczeń do stanowisk pracy narażonych
na promieniowanie jonizujące
-------------------------------------------------
Zaświadczenia do szkoły i na uczelnie:
Dr n.med.Helena Wasilewska
Lek.med.Zenon Nowicki
Lek.med.Bratomiła Zajdel
Lek.med.Bożena Sumik
Lek.med.Małgorzata Miktus

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 10:00 - 12:00, 17:15 - 18:30
Wtorek 08:00 - 15:00, 16:00 - 18:00
Środa 08:00 - 15:00, 16:00 - 19:00
Czwartek 08:00 - 19:00
Piątek 09:00 - 11:00, 17:15 - 18:30
Sobota
Niedziela

nefrolog

Dr n.med.Małgorzata Gomółka - śr.15.30-18.00 120 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek
Wtorek
Środa 15:30 - 18:00
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

neurochirurg

Lek.med.Barbara Gawur - pn.17.00-19.00,wt.9.00-11.45 130 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 17:00 - 19:00
Wtorek 09:00 - 11:45
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

neurolog

kręgosłup, migrena, bezsenność

Dr n.med.Władysław Jurek - pn.10.00-12.30 120 zł
Lek.med.Janina Barcińska-Opałko - pn.10.00-12.00,śr.12.00-15.00
Lek.med.Barbara Gawur - pn.17.00-19.00,wt.9.00-11.45 120 zł
Dr n.med.Anna Domżał-Stryga - śr.cz.15.20-18.00 120 zł
Lek.med.Renata Pomorska - pt.15.45-18.00 120 zł
Dr n.med.Izabela Klimowicz-Młodzik - śr.17.30-19.00 120 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 10:00 - 12:30
Wtorek 09:00 - 11:45
Środa 12:00 - 15:00, 15:20 - 19:00
Czwartek 15:20 - 18:00
Piątek 15:45 - 18:00
Sobota
Niedziela

okulista dziecięcy

Doc.dr n.med.Piotr Skopiński - pn.14.30-17.00 130 zł
Lek.med.Robert Chrabański - pt.8.00-13.00 120 zł
Lek.med.Małgorzata Gajowniczek - pt.16.00-18.00 120 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 14:30 - 17:00
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek 08:00 - 13:00, 16:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Dopuszczalny wiek pacjentów:

od 5 lat

okulista, pachymetria

jaskra, zaćma, pomiar ciśnienia

Dr n.med.Tomasz Dominik - pn.śr.cz.8.20-14.00,wt.8.20-12.40,14.30-18.00
10-D 120 zł
diagnostyka jaskry i zaćmy, pomiar ciśnienia śródgałkowego
Doc.dr hab.Piotr Skopiński - pn.14.30-17.00 1-D 130 zł
Dr n.med.Lech Gawron - cz.14.00-18.00 10-D 120 zł
Lek.med.Robert Chrabański - pt.8.00-13.00 5-D 120 zł
Lek.med.Małgorzata Gajowniczek - pt.16.00-18.00 5-D 120 zł
Komputerowe pole widzenia - śr.15.30-18.00 70 zł
diagnostyka jaskry
Pachymetria (pomiar grubości rogówki) - 50 zł
Pomiar ciśnienia w oku (tonometria aplanacyjna) - 50 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:20 - 14:00, 14:30 - 17:00
Wtorek 08:20 - 12:40, 14:30 - 18:00
Środa 08:20 - 14:00
Czwartek 08:20 - 18:00
Piątek 08:00 - 13:00, 16:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

ortopeda

gips-zakładanie gipsu

Dr n.med.Artur Bogucki - pn.9.00-11.00 120 zł
Lek.med.Witold Szykuła - pn.pt.11.00-14.00,wt.cz.12.00-14.00 120 zł
Lek.med.Włodzimierz Jurek - pn.11.00-13.00
Lek.med.Waldemar Podgrudny - pn.14.00-18.00,wt.9.00-14.30 120 zł
Dr n.med.Jan Moczkowski - śr.8.00-12.00,cz.13.00-15.00,pt.8.00-14.30
130 zł
Lek.med.Janusz Kurek - wt.16.00-19.00 130 zł
Dr n.med.Janusz Tyszka - śr.14.00-16.00 130 zł
Dr n.med.Andrzej Boszczyk - śr.15.00-19.00 150 zł
Prof.Ireneusz Kotela - cz.15.30-18.00 200 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 09:00 - 14:30, 16:00 - 19:00
Środa 08:00 - 12:00, 14:00 - 19:00
Czwartek 12:00 - 15:00, 15:30 - 18:00
Piątek 08:00 - 14:00, 15:00 - 16:30
Sobota
Niedziela

ortopeda dziecięcy

gips-zakładanie gipsu

Lek.med.Włodzimierz Jurek - pn.11.00-13.00
Lek.med.Waldemar Podgrudny - pn.14.00-18.00,wt.9.00-14.30 120 zł
Dr n.med.Jan Moczkowski - śr.8.00-12.00,cz.13.00-15.00,pt.8.00-14.00
130 zł
Dr n.med.Janusz Tyszka - śr.14.00-16.00 130 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 11:00 - 13:00, 14:00 - 18:00
Wtorek 09:00 - 14:30
Środa 08:00 - 12:00, 14:00 - 16:00
Czwartek 13:00 - 15:00
Piątek 08:00 - 14:30
Sobota
Niedziela

pachymetria

Pachymetria - pomiar grubości rogówki - 50 zł.

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek po uzgodnieniu
Wtorek po uzgodnieniu
Środa po uzgodnieniu
Czwartek po uzgodnieniu
Piątek po uzgodnieniu
Sobota
Niedziela

pantomogram, rtg zęba, telerentgenogram

Teleradiografia=cefalometria - diagnostyka wymagana przy konstrukcji
aparatów stałych ortodontycznych.
Pantomogram

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 07:00 - 19:00
Wtorek 07:00 - 19:00
Środa 07:00 - 19:00
Czwartek 07:00 - 19:00
Piątek 07:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

patomorfolog

Lek.med.Piotr Bobkiewicz - wt.cz.15.00-16.00
Wykonywanie biopsji cienkoigłowych, histopatologia szyjki,
sutków.

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek
Wtorek 15:00 - 16:00
Środa
Czwartek 15:00 - 16:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Dopuszczalny wiek pacjentów:

od 18 lat

pediatra, lekarz chorób zakaźnych

Lek.med.Barbara Rzymowska - pn.16.00-18.00
dzieci od lat 6
----------------------------------------------------------
Dyżur pediatryczny sb.16.00-18.00 pod nr tel. 621-23-66

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 16:00 - 18:00
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota 16:00 - 18:00
Niedziela

pielęgniarka

Zastrzyki domięśniowe
Zastrzyki dożylne

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek po uzgodnieniu
Wtorek po uzgodnieniu
Środa po uzgodnieniu
Czwartek po uzgodnieniu
Piątek po uzgodnieniu
Sobota
Niedziela

proktolog

hemoroidy

Dr n.med.Zbigniew Kudelski - pn.pt.14.00-15.45,śr.12.30-15.00
anoskopia - krótsza od rektoskopii
Leczenie hemoroidów metodą Baronna

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 14:00 - 15:45
Wtorek
Środa 12:30 - 15:00
Czwartek
Piątek 14:00 - 15:45
Sobota
Niedziela

psychiatra, uzależnienia różne

Lek.med.Joanna Jasionowska - cz.16.00-19.00 130 zł
Uzależnienia alkoholowe i lekowe.Szpital na Nowowiejskiej
Lek.med.Grzegorz Witkowski - pt.16.00-19.00 130 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek 16:00 - 19:00
Piątek 16:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

psycholog

Mgr Barbara Janiec - cz.16.45-19.00
Mgr Izabella Walewska - cz.16.00-19.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek 16:00 - 19:00
Piątek
Sobota
Niedziela

pulmonolog, spirometria, leczenie bezdechu sennego

Wszyscy pulmonolodzy wykonują spirometrię.
Dr n.med.Katarzyna Górska - pn.15.00-17.00,wt.15.30-17.30 130 zł
Prof.Robert Pływaczewski - wt.16.00-19.00
Dr n.med.Jacek Grudny - śr.16.00-19.00,pt.16.10-17.15 120 zł
Dr n.med.Magdalena Nowacka-Mazurek - cz.16.00-18.00 130 zł
Lek.med.Małgorzata Miktus - cz.16.15-19.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 15:00 - 17:00
Wtorek 15:30 - 19:00
Środa 16:00 - 19:00
Czwartek 16:00 - 18:00
Piątek 16:10 - 17:15
Sobota
Niedziela

rehabilitacja-kinezyterapia, rehabilitacja-masaż, rehabilitacja fizykoterapia

jonoforeza

Dr n.med.Artur Bogucki - pt.10.00-12.45
Mgr Joanna Stępniak
Masaż,refleksoterapia,DD,galwanizacja,jonoforeza(z oczami),interdyn,
elektroterapia,gimnastyka lecznicza.

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek po uzgodnieniu
Wtorek po uzgodnieniu
Środa po uzgodnieniu
Czwartek po uzgodnieniu
Piątek po uzgodnieniu
Sobota
Niedziela

rentgen-rtg, radiolog, rentgen dziecięcy-rtg dzieci

inne, wiek szkieletowy

PANTOMOGRAM; WIEK SZKIELETOWY - 42 zł,
-------------------------------------------------------------
zmiany reumatoidalne rąk,
tomogramy: kl.piersiowej, krtani, kręgosłupa, uszu.
zd.boczne kl.piersiowej, zd.kl.piersiowej do wiz,
zd.celowane siodełka tureckiego, zd.czaszki, dłoni,
zd.czynnościowe kręgosłupa, zd.ścięgien Achillesa.
OPIS BADANIA W JĘZYKU OBCYM.
RADIOLOG KONSULTANT
Prof.dr hab.med.Pruszyński Bogdan Prof.dr hab.med.Leszczyński Stanisław,
Prof.dr hab.med.Marciński Andrzej - pediatra,
Prof.dr hab.med.Rajszys Ryszard - p-p.9-13
Dr n.med.Stanisław Miernowski
OPIS I WYKONYWANIE ZDJĘĆ
Doc.dr hab.med.Koczyński Andrzej - bad.RTG i USG dzieci
Dr n.med.Tarnowska Anna - bad.RTG dzieci,
Dr n.med.Szymanik Zbigniew, Dr n.med.Jan Pawlikowski, Dr
n.med.Jan Świątkowski,Lek.med.Edyta Maj,Lek.med.Teresa Podgórna,
Lek.med.Sabat-Czaplicka Elżbieta,
Dr n.med.Jerzy Borowicz.

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 07:00 - 19:00
Wtorek 07:00 - 19:00
Środa 07:00 - 19:00
Czwartek 07:00 - 19:00
Piątek 07:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

reumatolog

Dr n.med.Janusz Sobczyński - wt.9.00-13.00 120 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek
Wtorek 09:00 - 13:00
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

rtg zęba

Tel.621.23.57

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 07:00 - 19:00
Wtorek 07:00 - 19:00
Środa 07:00 - 19:00
Czwartek 07:00 - 19:00
Piątek 07:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

szczepienia

wzw, kleszcze

WZW A - 63 zł, A+B - 150 zł
WZW engerix B - 45 zł
twinrix A+B - 118 zł
Grypa 2012/2013
Szczepią tylko dorosłych.
Odkleszczowe zapalenie opon mózgowych.

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek po uzgodnieniu
Wtorek po uzgodnieniu
Środa po uzgodnieniu
Czwartek po uzgodnieniu
Piątek po uzgodnieniu
Sobota
Niedziela

tomografia

kręgosłup, jamy brzusznej, miednica mniejsza, kolana

CT głowy 190 zł
CT twarzoczaszki 200 zł
CT kości skroniowej (uszy) 230 zł
CT zatoki 190 zł
CT szyi 230 zł
CT krtani,nosogardła 230 zł
CT spc-kręg.szyjny 260 zł
CT spt-kręg.piersiowy 280 zł
CT spl-kręg.lędźwiowy 280 zł
CT klatki piersiowej 270 zł
CT kl.piersiowej (w tym HRT) 300 zł
CT j.brzusznej 270 zł
CT miednicy-tk.miękkie 270 zł
CT miednicy 280 zł
CT kl.piersiowej+j.brzusznej 530 zł
CT j.brzusznej+miednicy 530 zł
CT kl.piersiowa+j.brzuszna+miednicy 800 zł
CT stawów
Podanie kontrastu 120-220 zł
Tomografia stożkowa CBCT
CT arteriografia tętnic głowy 360 zł
tętnic szyi 230 zł
kl.piersiowej 360 zł
j.brzusznej 430 zł
miednicy i kończyn dolnych 470 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek po uzgodnieniu
Wtorek po uzgodnieniu
Środa po uzgodnieniu
Czwartek po uzgodnieniu
Piątek po uzgodnieniu
Sobota
Niedziela

urolog

Lek.med.Krzysztof Pych - pn.15.30-17.00 120 zł
Lek.med.Zygmunt Pawluczuk - wt.12.30-15.00 120 zł
Dr n.med.Maciej Salagierski - śr.13.00-15.00 130 zł
Lek.med.Krzysztof Bukowski - cz.17.30-19.00 120 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 15:30 - 17:00
Wtorek 12:30 - 15:00
Środa 13:00 - 15:00
Czwartek 17:30 - 19:00
Piątek
Sobota
Niedziela

usg

ginekologia

USG ginekologiczne - 120 zł
USG ciąży - 120 zł
Dr n.med.Marek Wydrzyński - pn.8.00-13.00,wt.9.00-12.30,
cz.9.00-13.00,pt.13.00-18.00
Lek.med.Barbara Niewiadomska-Stolarz - pn.13.00-18.30,śr.7.30-12.00
Lek.med.Piotr Szalecki - pn.13.00-18.30,śr.7.30-12.00
Dr n.med.Bogna Pawlak - wt.12.00-19.00,śr.12.00-15.00,
cz.14.00-19.00,pt.10.00-14.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:00 - 18:30
Wtorek 09:00 - 19:00
Środa 07:30 - 15:00
Czwartek 09:00 - 13:00, 14:00 - 19:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Dopuszczalny wiek pacjentów:

od 18 lat

usg

sonda transrektalna-trus

Dr n.med.Maciej Salagierski - śr.13.00-15.00 160 zł
Dr n.med.Andrzej Sadownik - cz.12.00-14.00 160 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek
Wtorek
Środa 13:00 - 15:00
Czwartek 12:00 - 14:00
Piątek
Sobota
Niedziela

usg

prostaty

USG prostaty - 120 zł
Lek.med.Maria Goljan - pn.śr.8.00-11.00,cz.8.00-12.00
Lek.med.Dariusz Konecki - pn.8.00-13.00,pt.8.00-15.30
Prof.Grzegorz Małek - pn.14.00-18.00,cz.14.00-18.00
Dr n.med.Małgorzata Andrzejewska - pn.10.00-14.00
Lek.med.Barbara Niewiadomska-Stolarz - pn.13.00-18.30,śr.7.30-12.00
Lek.med.Iwona Pakuła-Kościesza - wt.8.00-12.00
Lek.med.Dorota Stempień - wt.8.30-13.00
Lek.med.Marcin Grzebyk - wt.11.00-13.30,pt.8.00-10.30
Dr n.med.Bogna Pawlak - wt.12.00-19.00,śr.12.00-15.00,cz.14.00-19.00,
pt.10.00-14.00
Lek.med.Aleksandra Kowalska - wt.13.30-15.30
Lek.med.Marcin Kwasiuk - wt.16.00-19.00
Lek.med.Sylwia Cygal-Lech - śr.8.00-13.00
Dr n.med.Michał Brzewski - śr.13.00-19.00,pt.8.00-13.00
Dr n.med.Maciej Salagierski - śr.13.00-15.00
Dr n.med.Paweł Szaro - śr.13.30-19.00
Lek.med.Magdalena Jakubczak-Morawska - cz.8.00-10.00
Lek.med.Andrzej Sadownik - cz.12.00-14.00
Lek.med.Bartłomiej Kwiatkowski - pt.13.30-19.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:00 - 19:00
Wtorek 08:00 - 19:00
Środa 07:30 - 19:00
Czwartek 08:00 - 19:00
Piątek 08:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

usg

sutek-piersi

USG sutków - 85 zł
Lek.med.Maria Goljan - pn.śr.8.00-11.00,cz.8.00-12.00
Lek.med.Dariusz Konecki - pn.8.00-13.00,pt.8.00-15.30
Dr n.med.Małgorzata Andrzejewska - pn.10.00-14.00
Lek.med.Barbara Niewiadomska-Stolarz - pn.13.00-18.30,śr.7.30-12.00
Lek.med.Iwona Pakuła-Kościesza - wt.8.00-12.00
Lek.med.Dorota Stempień - wt.8.30-13.00
Lek.med.Marcin Grzebyk - wt.11.00-13.30,pt.8.00-10.00
Dr n.med.Bogna Pawlak - wt.12.00-19.00,śr.12.00-15.00,
cz.14.00-19.00,pt.10.00-14.00
Lek.med.Aleksandra Kowalska - wt.13.30-15.30
Lek.med.Marcin Kwasiuk - wt.16.00-19.00
Dr n.med.Michał Brzewski - śr.13.00-19.00,pt.8.00-13.00
Lek.med.Andrzej Sadownik - cz.12.00-14.00
Lek.med.Bartłomiej Kwiatkowski - pt.13.30-19.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:00 - 19:00
Wtorek 08:00 - 19:00
Środa 07:30 - 19:00
Czwartek 08:00 - 19:00
Piątek 08:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

usg

tarczycy

USG tarczycy - 120 zł
Lek.med.Maria Goljan - pn.śr.8.00-11.00,cz.8.00-12.00
Lek.med.Dariusz Konecki - pn.8.00-13.00,pt.8.00-15.30
Dr n.med.Małgorzata Andrzejewska - pn.10.00-14.00
Lek.med.Barbara Niewiadomska-Stolarz - pn.13.00-18.30,śr.7.30-12.00
Prof.Grzegorz Małek - pn.14.00-18.00,cz.14.00-18.00
Lek.med.Iwona Pakuła-Kościesza - wt.8.00-12.00
Lek.med.Dorota Stempień - wt.8.30-13.00
Lek.med.Marcin Grzebyk - wt.11.00-13.30,pt.8.00-10.00
Dr n.med.Bogna Pawlak - wt.12.00-19.00,śr.12.00-15.00
cz.14.00-19.00,pt.10.00-14.00
Lek.med.Aleksandra Kowalska - wt.13.30-15.30
Lek.med.Marcin Kwasiuk - wt.16.00-19.00
Lek.med.Sylwia Cygal-Lech - śr.8.00-13.00
Dr n.med.Michał Brzewski - śr.13.00-19.00,pt.8.00-13.00
Dr n.med.Paweł Szaro - śr.13.30-19.00
Lek.med.Magdalena Jakubczak-Morawska - cz.8.00-10.00
Lek.med.Katarzyna Zaniewicz-Kaniewska - cz.8.00-14.00
Dr n.med.Andrzej Sadownik - cz.12.00-14.00
Lek.med.Bartłomiej Kwiatkowski - pt.13.30-19.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:00 - 18:30
Wtorek 08:00 - 19:00
Środa 07:30 - 19:00
Czwartek 08:00 - 19:00
Piątek 08:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

usg

jamy brzusznej

USG jamy brzusznej - 120 zł
Lek.med.Maria Goljan - pn.śr.8.00-11.00,cz.8.00-12.00
Prof.Grzegorz Małek - pn.14.00-18.00,cz.14.00-18.00
Lek.med.Dariusz Konecki - pn.8.00-13.00,pt.8.00-15.30
Dr n.med.Małgorzata Andrzejewska - pn.10.00-14.00
Lek.med.Barbara Niewiadomska-Stolarz - pn.13.00-18.30,śr.7.30-12.00
Lek.med.Iwona Pakuła-Kościesza - wt.8.00-12.00
Lek.med.Dorota Stempień - wt.8.30-13.00
Lek.med.Marcin Grzebyk - wt.11.00-13.30,pt.8.00-10.00
Dr n.med.Bogna Pawlak - wt.12.00-19.00,śr.12.00-15.00,
cz.14.00-19.00,pt.10.00-14.00
Lek.med.Aleksandra Kowalska - wt.13.30-15.30
Lek.med.Marcin Kwasiuk - wt.16.00-19.00
Lek.med.Sylwia Cygal-Lech - śr.8.00-13.00
Dr n.med.Michał Brzewski - śr.13.00-19.00,pt.8.00-13.00
Lek.med.Magdalena Jakubczak-Morawska - cz.8.00-10.00
Lek.med.Andrzej Sadownik - cz.12.00-14.00
Lek.med.Bartłomiej Kwiatkowski - pt.13.30-19.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:00 - 19:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 07:30 - 19:00
Czwartek 08:00 - 19:00
Piątek 08:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

usg

sonda endovaginalna-tv

USG sondą endowaginalną - 120 zł
Dr n.med.Marek Wydrzyński - pn.8.00-13.00,wt.9.00-12.30,
cz.9.00-13.00,pt.13.00-18.00
Lek.med.Barbara Niewiadomska-Stolarz - pn.13.00-18.30,śr.7.30-12.00
Dr n.med.Bogna Pawlak - wt.12.00-19.00,śr.12.00-15.00,cz.14.00-19.00
cz.14.00-19.00,pt.10.00-14.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:00 - 18:30
Wtorek 09:00 - 19:00
Środa 07:30 - 15:00
Czwartek 09:00 - 13:00, 14:00 - 19:00
Piątek 10:00 - 14:00, 13:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

usg

węzłów chłonnych

USG węzłów chłonnych - 120 zł
Lek.med.Maria Goljan - pn.śr.8.00-11.00,cz.8.00-12.00 120 zł
Lek.med.Dariusz Konecki - pn.8.00-13.30,pt.8.00-15.30
Dr n.med.Małgorzata Andrzejewska - pn.10.00-14.00 120 zł
Lek.med.Barbara Niewiadomska-Stolarz - pn.13.00-19.00,śr.7.30-12.00
Prof.Grzegorz Małek - pn.14.00-19.00,cz.14.00-15.30,16.00-18.00 120 zł
Lek.med.Iwona Pakuła-Kościesza - wt.8.00-12.00 120 zł
Lek.med.Dorota Stempień - wt.8.30-13.00
Lek.med.Marcin Grzebyk - wt.11.00-13.30,pt.8.00-10.00
Dr n.med.Bogna Pawlak - wt.12.00-19.00,śr.12.00-15.00,cz.14.00-19.00
pt.10.00-14.00
Lek.med.Aleksandra Kowalska - wt.13.30-15.30
Lek.med.Marcin Kwasiuk - wt.16.00-19.00
Dr n.med.Michał Brzewski - śr.13.00-19.00,pt.8.00-13.00 120 zł
Dr n.med.Paweł Szaro - śr.13.30-19.00
Lek.med.Magdalena Jakubczak-Morawska - cz.8.00-10.00
Dr n.med.Andrzej Sadownik - cz.12.00-14.00 120 zł
Lek.med.Bartłomiej Kwiatkowski - pt.13.30-19.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:00 - 19:00
Wtorek 08:00 - 19:00
Środa 07:30 - 19:00
Czwartek 08:00 - 19:00
Piątek 08:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

usg

inne

Dr n.med.Michał Brzewski - śr.13.00-19.00,pt.8.00-13.00 120 zł
Lek.med.Magdalena Jakubczak-Morawska - cz.8.00-10.00
usg kl.piersiowej i śródpiersia

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek
Wtorek
Środa 13:00 - 19:00
Czwartek 08:00 - 10:00
Piątek 08:00 - 13:00
Sobota
Niedziela

usg

urologiczne

Lek.med.Maria Goljan - pn.śr.8.00-11.00,cz.8.00-12.00 120 zł
Lek.med.Dariusz Konecki - pn.8.00-13.00,pt.8.00-15.30 120 zł
Dr n.med.Małgorzata Andrzejewska - pn.10.00-14.00 120 zł
Lek.med.Barbara Niewiadomska-Stolarz - pn.13.30-18.30,śr.7.30-12.00
Prof.Grzegorz Małek - pn.14.00-18.00,cz.14.00-18.00 120 zł
Lek.med.Iwona Pakuła-Kościesza - wt.8.00-12.00 120 zł
Lek.med.Dorota Stempień - wt.8.30-13.00 120 zł
Lek.med.Marcin Grzebyk - wt.11.00-13.30,pt.8.00-10.00 120 zł
Dr n.med.Bogna Pawlak - wt.12.00-19.00,śr.12.00-15.00,cz.14.00-19.00
pt.10.00-14.00
Lek.med.Aleksandra Kowalska - wt.13.30-15.30 120 zł
Lek.med.Sylwia Cygal-Lech - śr.8.00-13.00 120 zł
Dr n.med.Michał Brzewski - śr.13.00-15.00,pt.8.00-3.00
Dr n.med.Maciej Salagierski - cz.12.00-14.00 120 zł
Dr n.med.Paweł Szaro - śr.13.30-19.00 120 zł
Lek.med.Magdalena Jakubczak-Morawska - cz.8.00-10.00
Dr n.med.Andrzej Sadownik - cz.12.00-14.00 120 zł
Lek.med.Bartłomiej Kwiatkowski - pt.13.30-19.00 120 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:00 - 19:00
Wtorek 08:00 - 19:00
Środa 07:30 - 19:00
Czwartek 08:00 - 19:00
Piątek 08:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

usg

ślinianek

USG ślinianek - 120 zł
Lek.med.Maria Goljan - pn.śr.8.00-11.00,cz.8.00-12.00
Lek.med.Dariusz Konecki - pn.8.00-13.00,pt.8.00-15.30
Dr n.med.Małgorzata Andrzejewska - pn.10.00-14.00
Prof.Andrzej Marciński - pn.12.00-14.00,wt.cz.13.00-16.00,
pt.14.00-16.00
Lek.med.Barbara Niewiadomska-Stolarz - pn.13.00-18.30,śr.7.30-12.00
Lek.med.Iwona Pakuła-Kościesza - wt.8.00-12.00
Lek.med.Dorota Stempień - wt.8.30-13.00
Lek.med.Marcin Grzebyk - wt.11.00-13.30
Dr n.med.Bogna Pawlak - wt.12.00-19.00,śr.12.00-15.00,cz.14.00-19.00,
pt.10.00-14.00
Lek.med.Aleksandra Kowalska - wt.13.30-15.30
Lek.med.Marcin Kwasiuk - wt.16.00-19.00
Dr n.med.Michał Brzewski - śr.13.00-19.00,pt.8.00-13.00
Lek.med.Magdalena Jakubczak-Morawska - cz.8.00-10.00
Lek.med.Katarzyna Zaniewicz-Kaniewska - cz.8.00-14.00
Dr n.med.Andrzej Sadownik - cz.12.00-14.00
Lek.med.Bartłomiej Kwiatkowski - pt.13.30-19.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:00 - 18:30
Wtorek 08:00 - 19:00
Środa 07:30 - 19:00
Czwartek 08:00 - 19:00
Piątek 08:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

usg dziecięce

głowki przez ciemiączko

USG przezciemiączkowe - 120 zł
Dr n.med.Michał Brzewski - śr.13.00-19.00,pt.8.00-13.00
Lek.med.Aleksandra Czermińska-Kowalska - wt.13.30-15.30
Prof.Andrzej Marciński - pn.12.00-14.00,wt.cz.13.00-16.00,pt.14.00-16.00
Lek.med.Iwona Pakuła-Kościesza - wt.8.00-12.00
Lek.med.Magdalena Jakubczak-Morawska - cz.8.00-10.00
Lek.med.Katarzyna Zaniewicz-Kaniewska - cz.8.00-14.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 12:00 - 14:00
Wtorek 08:00 - 12:00, 13:30 - 16:00
Środa 13:00 - 15:00
Czwartek 08:00 - 14:00
Piątek 08:00 - 13:00, 14:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

usg dziecięce

stawy biodrowe

Lek.med.Aleksandra Czermińska-Kowalska
Prof.Andrzej Marciński
Dr n.med.Michał Brzewski
Lek.med.Katarzyna Zaniewicz-Kaniewska

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 07:00 - 19:00
Wtorek 07:00 - 19:00
Środa 07:00 - 19:00
Czwartek 07:00 - 19:00
Piątek 07:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

usg dziecięce

jamy brzusznej

USG jamy brzusznej dzieci - 120 zł
Dr n.med.Michał Brzewski - śr.13.00-19.00,pt.8.00-13.00
Lek.med.Magdalena Jakubczak-Morawska - cz.8.00-10.00
Lek.med.Katarzyna Zaniewicz-Kaniewska - cz.8.00-14.00
Lek.med.Iwona Pakuła-Kościesza - wt.8.00-12.00
Lek.med.Aleksandra Czermińsk-Kowalska - wt.13.30-15.30
Prof.Andrzej Marciński - pn.12.00-14.00,wt.cz.13.00-16.00,
pt.14.00-16.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 12:00 - 14:00
Wtorek 08:00 - 12:00, 13:00 - 16:00
Środa 13:00 - 19:00
Czwartek 08:00 - 14:00, 13:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 13:00, 14:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

usg dziecięce

tarczycy

Dr n.med.Michał Brzewski
Prof.Andrzej Marciński
Lek.med.Iwona Pakuła-Kościesza

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 07:00 - 19:00
Wtorek 07:00 - 19:00
Środa 07:00 - 19:00
Czwartek 07:00 - 19:00
Piątek 07:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

usg ortopedyczne

ścięgno achillesa

USG ścięgna Achillesa - 150 zł
Lek.med.Barbara Niewiadomska-Stolarz - pn.13.00-18.30,śr.7.30-12.00
Lek.med.Marcin Grzebyk - wt.11.00-13.30,pt.8.00-10.00
Dr n.med.Bogna Pawlak - wt.12.00-19.00,śr.12.00-15.00,
cz.14.00-19.00,pt.10.00-14.00
Dr n.med.Michał Brzewski - śr.13.00-19.00,pt.8.00-13.00
Dr n.med.Paweł Szaro - śr.13.30-19.00
Lek.med.Katarzyna Zaniewicz-Kaniewska - cz.8.00-14.00
Dr n.med.Andrzej Sadownik - cz.12.00-14.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 13:00 - 18:30
Wtorek 11:00 - 19:00
Środa 07:30 - 19:00
Czwartek 08:00 - 19:00
Piątek 08:00 - 14:00
Sobota
Niedziela

usg ortopedyczne

kolana

USG kolana - 150 zł, usg 2 kolan - 300 zł
Lek.med.Barbara Niewiadomska-Stolarz - pn.13.00-18.30,śr.7.30-12.00
Lek.med.Dorota Stempień - wt.8.30-13.00
Lek.med.Katarzyna Sułkowska - wt.8.30-13.00
Lek.med.Marcin Grzebyk - wt.11.00-13.30,pt.8.00-10.00
Dr n.med.Bogna Pawlak - wt.12.00-19.00,śr.12.00-15.00,
cz.14.00-19.00,pt.10.00-14.00
Dr n.med.Michał Brzewski - śr.13.00-19.00,pt.8.00-13.00
Dr n.med.Paweł Szaro - śr.13.30-19.00
Lek.med.Katarzyna Zaniewicz-Kaniewska - cz.8.00-14.00
Lek.med.Magdalena Jakubczak-Morawska - cz.8.00-10.00
Dr n.med.Andrzej Sadownik - cz.12.00-14.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 13:00 - 18:30
Wtorek 08:30 - 19:00
Środa 07:30 - 19:00
Czwartek 08:00 - 19:00
Piątek 08:00 - 14:00
Sobota
Niedziela

usg ortopedyczne

bark

USG stawu barkowego - 150 zł
Lek.med.Barbara Niewiadomska-Stolarz - pn.13.00-18.30,śr.7.30-12.00
Lek.med.Dorota Stempień - wt.8.30-13.00
Lek.med.Marcin Grzebyk - wt.11.00-13.30,pt.8.00-10.00
Dr n.med.Michał Brzewski - śr.13.00-19.00,pt.8.00-13.00
Dr n.med.Paweł Szaro - śr.13.30-19.00
Lek.med.Katarzyna Zaniewicz-Kaniewska - cz.8.00-14.00
Dr n.med.Andrzej Sadownik - cz.12.00-14.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 13:00 - 18:30
Wtorek 08:30 - 19:00
Środa 07:30 - 12:00, 13:30 - 19:00
Czwartek 08:00 - 14:00
Piątek 08:00 - 13:00
Sobota
Niedziela

usg, doppler

jądra

USG jąder (przepływy-kolor doppler) - 150 zł
USG jąder - 120 zł
Lek.med.Dariusz Konecki - pn.8.00-13.00,pt.8.00-15.30
Lek.med.Barbara Niewiadomska-Stolarz - pn.13.00-18.30,śr.7.30-12.00
Lek.med.Dorota Stempień - wt.8.30-13.00
Lek.med.Marcin Grzebyk - wt.11.00-13.30,pt.8.00-10.00
Dr n.med.Bogna Pawlak - wt.12.00-19.00,śr.12.00-15.00,
cz.14.00-19.00,pt.10.00-14.00
Lek.med.Aleksandra Kowalska - wt.13.30-15.30
Lek.med.Marcin Kwasiuk - wt.16.00-19.00
Dr n.med.Maciej Salagierski - śr.11.00-13.00
Dr n.med.Michał Brzewski - śr.13.00-19.00,pt.8.00-13.00
Dr n.med.Paweł Szaro - śr.13.30-19.00
Lek.med.Magdalena Jakubowska-Morawska - cz.8.00-10.00
Dr n.med.Andrzej Sadownik - cz.12.00-14.00
Lek.med.Bartłomiej Kwiatkowski - pt.13.30-19.00

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 08:00 - 18:30
Wtorek 08:30 - 19:00
Środa 07:30 - 19:00
Czwartek 08:00 - 10:00, 12:00 - 19:00
Piątek 08:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

wenerolog

Lek.med.Małgorzata Kwiatkowska - pn.15.30-16.30,pt.16.00-19.00
Dr n.med.Paweł Rebandel - wt.16.00-18.00 120 zł
Prof.Maria Błaszczyk-Kostanecka - cz.14.00-16.00 150 zł

Planowe godziny przyjęć:

Poniedziałek 15:30 - 16:30
Wtorek 16:00 - 18:00
Środa
Czwartek 14:00 - 16:00
Piątek 16:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

(22) 827-89-62, (22) 826-83-00

Bezpłatna informacja o lekarzach i placówkach. Koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora.